PROMO_CARD_nostamp
shadow

Modele te ndryshme fustanesh per mbremje

1. Fustani afarist Edhe PSE në Vendin tuaj të Punës MBase NUK ekziston Kodi i caktuar i veshjes, gjeni një fustan të thjeshtë dhe me prerje strikte, të cilin do të Mund ta vishni Kur shkoni në Intervista APO në takime të rëndësishme afariste. Modelet e këtilla kombinohen me xhaketë, detaje mode DHE me Stoli. #tailoredinc #newarrival #classic #stylish #classicdesign #dress #littleblackdress #european des #europeanfashion de la #freeshipping 7. Fustani i vogël ngjyrë të Zezë KY Model NUK duhet posaçërisht të prezantohet. Fustani je Vogël me ngjyrë të Zezë APO “LBD” bën pjesë në kategorinë e klasikes së modës dhe është i përshtatshëm për çdo Rast. Meqenëse këtë saison na kanë arritur MODELE të ndryshme çizmesh, si Edhe Silueta interesante fustanesh, të gjatësive të ndryshme, Kemi vendosur të veçojmë Modelet më të Mira + propozimin për çizmet të cilat Mund t`i mbathni me to, transmeton telegrafi. Do të Jeni dakord se pamjen më të mirë e bën kombinimi i fustanit me çizme atraktive gjysmë të Thella (Deri te kyçi i këmbës). Kurse elle Ju paraqet idetë më të Mira se si të veshni këtë tendance… Un message partagé par simmply4me Fashion (@simmply4rme) le 12 Jul, 2017 à 3:05am PDT 3. Fustani Ditor një modèle i këtillë gjithsesi do të duhej ta Kini në gardërobën tuaj për rastet Kur Ju duhet diçka më shumë se xhinset dhe fanellat e zakonshme. Për çdo Rast, është alternativë e shkëlqyeshme për kombinimet tuaja të zakonshme Ditore.

2. Fustani i gjatë është perfekt për Ditët Kur MBase NUK keni dëshirë të vishni pantallona. Fustanin Mund ta vishni në çdo Rast, u përshtatet sezoneve dhe është shumë i rehatshëm, andaj është i përshtatshëm Edhe për udhëtime. Un message partagé par Alyssa Campanella/The A List (@alysscampanella) le 11 Jul 2017 à 1:03pm PDT Përzgjedhni Tone neutrale, dhe patjetër MODELE që përmbajnë ndonjë detaj dekoratv, shirita, perçina APO qëndisje. Fustani i modelit A, këtë saison po na Probajmo i pasuruar me dekorime interesante, siç është qëndisja që e rrethon dekoltenë. Me këtë kombinoni çizme të ngushta gjysmë të Thella, të cilat duken si çorapa në këmbë. Un poste partagé par The Shopper point (@theshopperpoint) le Jun 29, 2017 à 11:46am PDT Summer Halter OFF épaule robe @simmply4rme #simmply4me… #dress #classygirl #streetstyle #lovelife #fashiongram de #instadaily de #instagood de #womengood styliste #streetdress #fashionista #affordablefashion #ladyboss #girlboss de #style #shopping #fashioninfluencer de #coolstyle de #beautiful de la #casualdress de #maxidress #ElegantDress des #like un poste partagé par le style sélectif de l`été (#semicasual) sur 11 jui 2017 à 10:09pm PDT #summer #Instagramdaily # igdaily #love #outfit #Instagram #bodysuit #girl #Americanstyle #eveninggown de #dresses de soiréesrobes de mariée # robe de soiréerobe # cocktailrobe # jolie #beauty #fashion #promdress #forsale #bridal # mariée #bridal #homcomingdress #promdresses #casual robe Contactez-nous pour commander: email: ifashionres@yahoo.com WhatsApp/wechat: 8613328783287 Skype: ifashionres cilindo fustan që do ta zgjidhni nga Kjo listë, NUK do të Gaboni! Fustani me TEKSTURA të ndryshme + çizme të shkurtra nga lëkura e lëmuar retour à la maison à LA où il est Hella chaud! Il manque déjà l`air frais et les températures froides en Colombie-Britannique.